Srpen 2009

Pravidla / Rules / Regole / Règles / Regeln / ルール / Regulamin

31. srpna 2009 v 17:43 | Wicki
Jsi-li tu poprvé,tak tě můj přístup asi vyleká,ale mám již hodně co dočinění
s lidmi , kteří mou grafiku neustále kopírovali !

© Rex-is-friend.blog.cz
Official Czech Fan Page about Kommissar Rex [ 2008-2014 ]

•Vše co na svých stránkách uveřejnuji,je budto moje výroba nebo dávám vždy zdroj
jakékoli fotky,pokud je dostupný !

Proto zde mám 10 pravidel a mnou daných hesel,které nechci a nehodlám na vašich stránkách akceptovat !!

1•Jakoukoli část Designu nechcci nikde vidět! At jen je to zápatí či malý čtvereček někdo v rohu
2•Pokud chce někdo kopírovat moji grafiku jako blendy,bannery atd..MUSÍ UVÉST ZDROJ!!
Vždy !!!
3•Není pro mě omluvou že jste z cizí země,proto je zde překladač...
4•Klikací ikonky [ Mé ] můžete na své stránky dávat pouze za účelem odkázání...
5•Mou grafiku nebude nikdo jakkoli upravovat,ztmavovat,řezat,atd
6•Na dotazy slouží email rex-is-friend@email.cz
7•Videa zveřejněná zde mnou,za účelem proma k epizodám NEBUDE NIKDO KOPÍROVAT !
8•Pokud si myslíš že já jakákoli práva nějakých fotek porušuji,
NAPiš mi fotku,zdroj,nebo cokoli co by mě vedlo budto k udání zdroje,či k odstranění fotografie z mé stránky
9• Zásadně nekopíruji grafiku jiných ! [ Výjimkou tohoto jsou kresby,jenž jsou zde z deviantart.com,a zdroj je uveden,jsi-li majitelem některé té kresby a nechceš-li ji zde,napiš mi na email.]
10•Všechny informace si hledám sama,proto kopírování článků je přísně ZAKÁZÁNO a OKAMŽITĚ jej hlásím na blog.cz či na server na němž stránku máte...!!

© Rex-is-friend.blog.cz


Epizody 1.Série

30. srpna 2009 v 22:08 | ˙·٠•●Bára●•٠·˙

Komisař Rex-mladá léta(,,Piloták,,)
Čtyřnohý pomocník vídeňských policistů přispěl nemalým dílem k objasnění mnoha zločinů i k dopadení pachatelů. Tento film vám ukáže, že projevoval detektivní schopnosti už jako štěně. Tehdy na něj totiž dostal zálusk majitel kamenolomu, jehož podnik byl jen zástěrkou pro nezákonnou likvidaci toxického odpadu. Chovatelé mu odmítli pejska prodat, onen podnikatel ho tedy bez skrupulí dal ukrást. Rex měl ovšem za ušima, podařilo se mu utéct, rychle si našel nového pána, malého chlapce Bennyho, a rovnou se pustil do řešení svého prvního kriminálního případu...Konečná stanice Vídeň
První z příběhů známého vídeňského policejního psa Rexe.
Na terase kavárny uprostřed Vídně vybuchne bomba. Jednou z obětí se stal i ruský obchodník Žukov, se kterým si tak vyřídil účty za nečisté obchody jeho rakouský komplic. Atentátník je zadržen za pomoci policejního psa Rexe, ale Rexův pán při tom přijde o život. Případu se ujímá sympatický komisař Richard Moser, který bude bojovat nejen proti ilegálním obchodníkům, ale i o přízeň nyní apatického, opuštěného německého ovčáka.

Screeny z Epizody : Tady


Dokonalá vražda
Majitel jedné vídeňské restaurace náhle zemřel v kuchyni při práci. Podlehl infarktu, ačkoliv ho měl chránit kardiostimulátor. Pitva prokázala, že přístroj selhal. S největší pravděpodobností to zavinila mikrovlnná trouba, se kterou někdo ve zlém úmyslu manipuloval. Případu se ujímá komisař Moser a první podezřelou je čerstvá vdova.


Útěk ke smrti
Řidiči mrazícího kamionu ilegálně převážejí z Maďarska do Rakouska ruské uprchlíky. Pro emigraci ty však není cesta k lepšímu, ale k jisté smrti, protože se ocitají v rukou zločinecké organizace, která obchoduje s lidskými orgány. Ošklivého případu se ujímá policejní komisař Richard Moser z vídeňské kriminálky a samozřejmě mu při tom vydatně pomáhá čtyřnohý detektiv Rex.


Smrt starých dam
Kdo ví, co asi skrývají ve svých bytech vídeňské dámy? Ve Vídni zmizelo několik bohatých žen. Ve všech případech policisté objevili pouze vykradenou domácnost, těla obětí se nikdy nenašla. Jedinou stopou zatím zůstává ochod, odkud všem pohřešovaným starým dámám doručovali nákupy do bytu. Majitelka této firmy určitě ledacos ví, odmítá však vypovídat. Komisař Moser se svým pomocníkem psem Rexem ji budou sledovat.


Tanec na sopce
Z vězení utekl nebezpečný zločinec Borek. Policisté soudí, že si půjde vyzvednout kufr, který se mu krátce před zatčením podařilo ukrýt. Muž se před komisařem Moserem a jeho lidmi opevní v baletní škole-střelnou zbraní tam drží v šachu dívčí třídu i s učitelkou. Vyhrožuje, že rukojmí pobije, a může prý také zamořit okolí plutoniem, které mu v kufru...

Vyšlo v Knižní podobě : Tady foto obalu

Mrtvá ze Shönbrunnu
V parku někdejší sídla habsburské monarchie je nalezena mrtvola půvabné ženy. Všechny indicie svědčí proti místnímu údržbáři Karaskovi, který však jakoukoliv vinu popírá. Komisař Moser poté zjistí, že se oběť stýkala se svým lékařem na mnohem důvěrnější úrovni, než bývá obvyklé...


Diagnoza vražda
V psychiatrické léčebně zemřel za neobjasněných okolností už 3 pacient. Primář a zaměstnanci k tomu odmítají cokoliv říci, komisař Moser se tedy rozhodne proniknout na místi činu jako pacient. Předstírá, že se chce léčit ze závislosti na alkoholu, a brzy zjišťuje, že všichni zesnulí byli právě alkoholici. Neunikne mu ani podivné chování personálu. Netrvá dlouho a kdosi se ho pokusí také připravit o život.


Lepší dům
V boudě na dvoře vídeňského činžáku byl během silvestrovské noci brutálně ubit bezdomovec. Téže noci a ve stejném místě skonala osamělá žena-podle určitých náznaků se zdá, že vlastní rukou. Pitevní nález ovšem hovoří o násilné smrti. Na dvoře domu se objevuje další bezdomovec, který pátrá po svém příteli. Případu se ujímá komisař Moser.


Amok
Vídeňská kriminálka zasahuje proti vrahovi posedlému vlastní strachem

První cena
Po nedělním koncertu známých vídeňských pianistů byla v parku nalezena uškrcená Renate Wagnerovám které bylo pouhých 12 let. O den později je pohřešována malá Christa Stroblová, čerstvá vítězka klavírní soutěže. Případu se ujímá komisař Moser a brzy zjistí, že obě dívenky měly téhož učitele hudby, jistého Thomase Hofmanna.

Smrtící medvídci
Před výkladní skříní obdivují děti plyšové medvídky od firmy Gurmann, když tu náhle ulicí otřese výbuch. Jedna z hraček v sobě skrývala trhavinu. Jde už o druhý takový případ a policisté si brzy vytipují hned tři podezřelé: pana Becka, který byl zaměstnancem Gurmannových a po pracovním úrazu přišel o místo, sekretářku ředitelky podniku Gerdu Schutzovou, jež se svou nadřízenou soupeřila o jednoho muže, a Paula Stegera, odmítnutého ctitele paní Gurmannové. Komisař Moser se tentokrát vyšetřování neúčastní, protože leží doma s nohou v sádře. Pečuje o něj věrný vlčák Rex. Přesto si k sobě pozve paní Gurmannovou a vyslýchá ji. V tu chvíli také dostává zprávu, že v její továrně byl vážně zraněn Paul Steger...


Přines mi hlavu Beethovena
Dvojice zlodějů ukradne z hrobu na vídeňském hřbitově vzácnou relikvii velké kulturní a historické ceny - lebku německého skladatele Ludwiga van Beethovena. Krátce předtím, než se na krádež přijde, je na hřbitově nalezeno tělo zabitého muže. V jeho bytě najde Rex skrýš s cennostmi z vykradených hrobů, ale vzácná lebka v ní není, neboť už ji její původní držitel, starožitník Kronhauser, stačil prodat překupníkovi. Vystopuje Rex géniovu lebku i vraha?


Pod ulicemi Vídně
Ve vídeňských kanálech objeví pracovníci údržby hrůzný nález - tašku s částmi lidského těla. Policii se podaří oběť identifikovat podle tetování. Zavražděný, jistý pan Hartmann, byl nedávno propuštěn z vězení, kde si odpykával trest za bankovní loupež. Shodou okolností ve Vídni nedávno došlo k dosud neobjasněné krádeži pěti milionů šilinků. Pachatel pravděpodobně zmizel šachtovým sloupem do podzemní sítě kanálů. Je zřejmé, že loupež má s vraždou spojitost. Komisař Moser se na základě výslechu pokladní z banky paní Reichelové dostává konečně na konkrétní stopu. V labyrintu pod Vídní samozřejmě pomůže s orientací dokonalý Rexův čich.


Střelba na Rexe
Komisař Moser je korunní svědek v přelíčení s vrahem ruské národnosti Kareninem. Před soudem však překvapivě stáhne svou výpověď, a zločinec je kvůli tomu prohlášen nevinným. Důvodem podivného komisařova chování je strach o věrného čtyřnohého přítele Rexe. Organizátoři nájemných vražd totiž psa ukradli a jsou ochotni vydat ho pouze výměnou za Kareninovu svobodu. Moserovi kolegové naplno rozjedou pátrací akci a brzy Rexe objeví na malém statku za Vídní. Podaří se jim také zadržet zločince, který se chystá odletět do Petrohradu?

Zdroj:

Diplomky za sb

30. srpna 2009 v 19:06 | ˙·٠•●Bára●•٠·˙


Tobias - životopis

29. srpna 2009 v 20:56 | ˙·٠•●Bára●•٠·˙
Tento populární německo-rakouský herec se narodil 7. července 1959 v Innsbrucku v Rakousku .
Studoval herectví v Mnichově.


Nejvíce známým se stal především díky roli v Rexovi,role Richarda Mosera vydržela 4 série
Chtěl se věnovat více rodině ,tak Richard Moser byl zastřelen....


Tobias se později objevil v několika filmech i seriálech.
V roce 200 ztvárnil roli ve filmu Umění podvodu , o rok později měl větší roli ve filmu
Tanec s dáblem : Únos Richarda Oetkera
Nejdelší vousy má ve filmu Andreas Hofer : Volný jako orel...
Dále hrál například ve filmu vysílaném naší Novou Cinema - Ostrov Pokladů
V roce 2010 ztvárnil hlavní roli ve filmu Žid Suss- Film bez svědomí
Za svou hereckou kariéru získal již hodně ocenění,poslední tuším v roce 2011

Bannery/Větší bannery

29. srpna 2009 v 19:03 | Wicki

BY ME,you can copy,but don´t edit

© Rex-is-friend.blog.cz
Official Czech Fan Page about Kommissar Rex [ 2008-2011 ]Chces sprátelit ?

29. srpna 2009 v 12:13 | ˙·٠•●Bára●•٠·˙
Más zájem o sprátelní s mým novým blogem ??

Tak do komentů napis :

1.Blog
2.Přezdívku pod kterou te mám uvest
3.Co na diplom ?

Blendy

28. srpna 2009 v 14:56 | ˙·٠•●Bára●•٠·˙ |  Blendy

BY ME

© Rex-is-friend.blog.cz
Official Czech Fan Page about Kommissar Rex [ 2008-2015 ]

,

© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz

© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz
© Rex-is-friend.blog.cz

Capri info

27. srpna 2009 v 7:05 | ˙·٠•●Bára●•٠·˙ |  info


Žánr : Komedie / Romantika
Postavy :
Gabriella Pession : Vittoria
Kaspar Capparoni : Massimo
Sergio Assisi : Umberto
Bianca Guaccero : Carolina
Isa Danieli: Reginella
Luca Ward: Cosimo
Anna Galiena : Kamila
Gabriele Greco : Andrea

Přiběh k 1,2 :
Záhadná dědička naruší život bratrů Galianových , žijících na ostrově Capri.
Jednoho dne dostane Vittoria Mari od notáře dopis,že se má dostavit na Capri ohledně dědictví.Jistá Donna Isabella jí v závěti ponechá část překrásné vily Isabella,se kterou již mají druzí dva dědicové , bratři Umberto a Massimo Galiano jiné plány.Vittoria netuší,kdo byla Dona Isabella a v prvním momentě si myslí,že jde o omyl či podfuk a chce se dědictví vzdát.Později se vše zamotá a ona na Capri bude muset zůstat.Avšak není vše tak jednoduché jak to vypadá...

Příběh k 3 :

Na Ville Isabella je zpět Isabel Galiano.Dlouhou dobu se spekuluje o tom,komu nyní vila patří,když jsou Massimo,Umberto i Vittoria pryč,nakonec se ukáže že je villa Caroliny.
Při návratu do vily Carolina Scapece pozná Andrea , mladého horolezce .
Ve ville jsou nyní složité vztahy.Carolina se setkává se starými přáteli a usidluje se v novém ,,domově,, . Co se stane a jaké nebezpečí a lásku jí Capri znovu přinese ...?Capri 1,2,3
V hlavních rolích
v : 1 : Gabriella Pession,Sergio Assisi,Kaspar Capparoni
v : 2: Gabriella Pession,Sergio Assisi,Kaspar Capparoni e Bianca Guaccero
v : 3 : Bianca Guaccero , Gabriele Greco

Animations are by me
Galerie-Rozcestnik

18. srpna 2009 v 23:22 | ˙·٠•●Bára●•٠·˙ |  galery